více fotos
videos
2014 2013-2011
Návrat do DC Diamond přišel v březnu 2011. Vídali jsme se zde tedy další 2 roky. Spousta lidí uvítala, že jsem se vrátil po krátké 3 měsíční pauze s hraním “na jižňák”,  kde jsem v podstatě hrál téměř nepřetržitě od roku 2000. Mnohdy to byly spíše soukromější párties, ale některé večery byly zase skvělé a rád na to vzpomínám. Taková  “jižňácká tečka” po více jak 12 letech, kde jsem pro Vás odehrál snad už vše a s dostatečnými bonusy :-)) Krom toho jsme se vídali stále v Partybusu až do podzimu 2012. 
DIAMOND ZEPHYR
                 (Praha 4 Háje)
2012-2010 PARTYBUS
                 (Česká republika)
Partybus je něco vyjimečného, tedy u nás.. v zahraničí takové disco autobusy existují ale 29.10.2010 vyjel na první jízdu Prahou také u nás a měl sem tu čest hrát na  uvítací párty :-) a hrál jsem Vám zde 2 roky. Nevěděl jsem co od toho čekat, ale kdo to nevyzkouší tak nepozná :-)) Exklusivní bus a úplně jiný druh zábavy je tu pro Vás!!  Bus je luxusně vytuněn, výkon je až 6000W, je tu 30 repráků, 7 LCDéček nechybí BAR a samozřejmě i hajzl! O co jde foto napoví ale jaxem psal to se musí vyzkoušet  live! Partybus má za sebou spoustu akcí, jak mimo Prahu, tak i ČR. Je určen nejen pro diskotéky, a i pro svatby, rozvody :-)) a rozvozy na parties, jiné disco a koncerty, na  poker a mnohé dalšího, více se dozvíte na oficiálních stránkách!! Poznal jsem zde opět hafo halo moc nových super lidí :) Co dodat? snad jen že autobusy byla u mne v  dětství velká vášeň a kdo by to řekl, že se to někdy u mne takto netradičně spojí s mým dj řemeslem :-))) Doporučuji tento vyjímečný styl zábavy!! www.busparty.cz 
2011 MICHELLE
                 (Praha 1)
Hrát krásným slečnám a většinou zahraničním návštěvníkům v “bordelu” byla jistě “hustá zkušenost” Jen se tam muselo více kecat anglicky a nešlo to zas přehánět s  “rychlým dancem” aby to dámy udejchali a nedostali infarkt :-) ale bylo to příjemné, jak jinak :-) 
2010 INSOMNIA
                 (Praha 4 Háje)
BBBC nám po 6 letech skončilo, zboural se bowling, změnilo prostředí a stala se z toho “Insomnia”, změnil se také částečně majitel, s kterým jsme si nesedlii a tak jsem  se rozhodl jít do dža :) Ono mě tu bylo 6 let stejně až až... a přišel tak přirozeně čas i na změnu s novým prostředím a názvem clubu. V současnosti zde můžete za mixem  vidět a slyšet už jiné Djs, ale také mé tehdejší “nováčky” 2007 jako DJ Bruklyna či DJ Yeržíka, který jsem si sem bral jako hosty a dobře ujali a samozřejmě i DJ Petra  Kozáka, mého tehdejšího parťáka, kterého jsem doporučil ještě na tehdejší Disco Pohoda a později do starého BBBC a spoustu dalších DJs... 
2012-2011 ZARAGOZA
                 (Praha 4)
Zaragoza byla zajímavá zkušenost a příjemná spolupráce, byla něčím určitě vyjímečná a paradoxně se nacházela pár metrů od našeho doupěte 2002-2007, hudebního  klubu Kačer! Vyjímečné bylo i umístění stanoviště dje, za barem a několi metrů od parketu :) Škoda, že club neměl větší reklamu, protože by se mu dařilo více, ale dneska  tomu může být už jinak. Přesto jsem zde zažil spoustu skvělých večerů a velká zdravice za Váma všema, co jste sem za mnou chodili, rád na toto místo vzpomínám :-) 
2008 VERTIGO
                 (Žacléř u Trutnova)
Bylo to trochu z ruky, ale za to nádherná diskotéka přepychovej bar a sezení, parket jako kráva,luxusní efekty, aparatura z jednoho nejmenovaného velkého ex podniku z  centra Prahy:) kde sem si taky chvilku zahrál :) velké prostory, spousta akcí, Super zrcadlová podia pro krásné slečny gogo a spousta hvězd Martin Kocián (Lunetic), Maxim  turbulenc, Leoš Mareš, Le monde.. měl sem tu čest, tu hrát také při vystoupení Petra Muka a opět Verony.. cca 10 km od Trutnova v Žacléři je tou nejluxusnější diskotékou  v okolí ..jen škoda že je to tak daleko, pač je to náročnější a nákladnější pro mě i pro vás .. Přesto krásné zážitky a hrozně moc lidí :-) Vídali sme se zde asi půl roku, bylo to  epesní :-)) Asi tu padnul rekord počtu lidí, kterým jsem hrál, na vystoupení Verony dorazilo téměř 500 lidí. 
2010-2004 Bowling bar BBBC
                 (Praha 4 Háje)
S velkou pravděpodobností už nebudu nikdy hrát na tak pěkný disco - tak hodněkrát a s takovým množstvím známých lidí a takovým počtem sélébrit :) Takže asi můj  životní vrchol v hrací kariéře - haha :D Ale od začátku... Super disco na podzim 2004, neuvěřitelně hned minutu vedle Pohody, která tu loni skončila.Tudíž automaticky se  sem přesunula 3/4 Pohody.. Hned od začátku tu bylo narváno - pátky hip hop a v sobotu disco pod vedením provozní Denisy tu bylo mraky akcí např. seznamky, caruso  show, pyžamová párty, travesti show, mraky spoustu striptýzů a gogo tanečnic, barmanské show, live show,  spousta bomba večerů plných super nápadů.. Během léta  2006 došlo v BBBC k obrovské rekonstrukci,změna neuvěřitelná v krásný podnik. Super bar, bowling, fotbálky, šipky, herna.. videoprojekce, atd. Vystoupilo zde spousta  hvězd: Chris Sadler, DJ Tráva... měl se tu čest hrát při vystoupení slavice Lucie Vondráčkové k 1.narozkám nového BBBC s Leošem Marešem, před vánoci 2007 smě tu  měli Veronu, v roce 2008 tu byl i Mr.Popelino, DJ Mr.Vee a hlavně Michal David! ..krása! takových hvězd možno vidět live:-) Laserová show, popcorn párty kdy BBBC  zažilo bordel jaký nikdy:-) a ještě větší bombou byla pěnová párty v roce 2009! Jaxem psal chodilo sem spousta lidi z předchozích disco a poznal jsem zde kvanta super  nových lidí :- ) Koho jsem zvěčnil na kameru, tak se najde v nějakém videu. Skvělé natřískané akce a samozřejmě vánoční a silvestry večery, kde se vám líbilo hlavně  také vystoupení travesti Duo Style, Viděli jsme zde také Petra Zvěřinu z Václaváků nebo Petra Novotného. Ke konci roku 2010 BBBC prochází další rekonstrukcí a končí  jeho název a mění se v “Insomnia” music club a rozhodl jsem se zde ukončit své hraní po 6 letech..Foto megahafo v galerii, Videa live z BBBC na mých DVDs : 48,50,60..  a v sekci video...a já Vám děkuji za krásný večery a jsem rád že sem měl tu čest Vás zde bavit od začátku BBBC až po jeho konec..Nesmírné hyperdíky :-) a hlavně Vám  x let věrným ;-) 
2007 DIAMOND
                 (Praha 4 Háje)
Blankyt sport bar se proměnil v roce 2006 do nového clubu DIAMOND. Už v Blankytu, kde sem si taky zahrál a musim říci neuvěřitelně užasná atmosféra užasný lidi co se  bavili krásně!! Blankyt byl vždycky ve varu!! Renovace do Diamondu prospěla vzhledu a podnik dostal úplně nový luxusnější nádech, hrál sem Vám zde v roce 2007 asi půl  roku a vratil jsem se sem na 2 roky od roku 2011.. Pěknej podnik, super lidi a s kombinací lidiček z Blankytu,Pohody... a pařmenů z jižňáku :-) Jsou tu pěkný pařby!! :) a nyní  stále nějaké akce! Tak určitě sledujte stránky a hlavně facebook! Vždycky se mi tu hrálo moc fajn a cítil jsem se tu dobře. 
2007-2002
                 (Praha 4 Háje)
HK KAČER
KAČER = jistě pojem co se zapsal do mého života navždy! Krásných 5 let + bez 5 hraní 200 večerů :-) S DJ Ždárou jsme tu byli neoblíbenější djs (hráli sme tu jako jedni z  mála nejdéle-nejvíce let a měli vždy nejvíce lidí).. Jak je to možný?:) Stejně jako já na Rakovi, v Pohodě..i Jirka měl zde své "fandy" a k těm přibyla masivní vlna ode mě z  jižního města, jak už poté o půl roku později nefungoval Rak ani Pohoda tak už totálně a všichni sme byli komplet zde pač lidi co si mně oblíbili v posledních 2 letech mně  našli pravidelně nějaký čas jen zde.. Samo že i za těch 5 let sem tu poznal mraky lidu, chodili jsme všichni z minulých disco, a velké množství nových lidí jsem zde poznal,  ti nej se najdete na fotkách:) Hraní jsem tu dohodnul spoustu djs někteří se nechytli, někteří ano např. DJ Sany i DJ Járin kteří to převzali, protože jsem se rozhodl zde  ukončit hraní kvůli neshodám s majitelem, ovšem vůbec ne kuli hraní, ale jiné práci na internetu :-( škoda... Díky vám za 5 let a spousta bomba večerů, Kačer nej  vzpomínka 4ever :) na mých CDs 10-46..Video materiál live z Kačera naleznete na mých DVDs č.40,41,42, kde sem se tedy vskutku vyřádil :-) Určitě nejen já  vzpomínáme na desítky bomba večerů..Díky fšem Kachňata:) Kačer ukončil svojí činnost asi rok a půl po mém posledním hraní, dnes je tam již pouze restaurace, takže  Kačer už je minulostí :-(  
2006-2005
                 (Praha 2)
LEGENDA
Typická podzemní style disco v centru Prahy .. hraní mi to dohodnul DJ Pete-K Z Danceradia, kterému sem zas já dohodnul hraní v BBBC.. Podnik spíše pro lepší lidi hih  .. ovšem naše zvířata tam udělali pěknej rachot:trsali jak sou zvyklý na Kačeru, BBBC apod.. a ostatní se opět krásně přidávali.. Parket menší ale pěkně to tam hrálo  dokonce až repráčkem na hajzl :) Ceny trochu vyšší, ale co byste chtěli v centru že :) Vzpomínám doc rád,bylo to fajné :)  
2004
                 (Praha 4)
KD OPATOV
KD OPATOV byl neuvěřitelnej, kulturák jižního města kde kdysi před ňákejma x lety proběhly také disco..ovšem v aktuálních těchto letech tu byly jen koncerty atd. Po  domluvě s vedením zkusit sem vrátit disco v termínech, kdy není zrovna žádný koncert, byl tento nápad realizován..přesto že byl docela velký vstup, akce byly pouze do  2hé ranní, pro pití se chodilo vedle k okínku:) to vše vás neubrzdilo a před vznikem BBBC od června do října 2004 se tu konaly naše dance párty, schválně píšu naše,  protože sme tu byli pouze my z Raka, Pohody, Kačera..díky blbé reklamě sem nechodil téměř nikdo, na jiných akcí bylo 5-10 lidí, ale my sme to tu rozproudili, skvělá  technika na kterou sem předtím nikdy nehrál a ještě sem měl premiérově svého zvukaře!!! haha  obrovská citovka kolik vás za mnou přišlo na to nikdy v životě  nezapomenu..co více dodávat..díky, krásný!  
2003-2001
                 (Praha 4 Háje)
POHODA
Pohoda je nezapomenutelná! Myškovi z Pohody se líbilo jak sem hrál na Rakovi a tak mě doporučil a zkouškou sem prošel (léto 2001). Pohoda byla rodina, byla to moje  první “velká” disco, chodilo sem kolem stovky lidu a všichni sme se téměř mezi sebou postupem času znali, názory se dodnes střetávají že Pohoda byla nej, ono to bylo  taky hodně tim že sme tam byli vážně ta partička, která v těch letech chodila furt týden co týden. Na pohodě jsem vás poznal vážně stovky:).. Snad ty nej ste vše na  fotkách! Nikdy nezapomenu na Vás zde v Pohodě a všechny hity které zde proběhly:) I když se časy mění.. 3/4 z vás se ukazovalo x let těsně vedle v “novém” BBBC a to  byla dokonalost. Odehrál jsem zde kolem 130 večerů. Pohoda se změnila po rekonstrukci pouze v hernu v létě 2003. Památka navždy! nejen v našich řepách, ale na fotos  a mých CD s rozhovory z Pohody nejen z těmito lidmi na CDs “The water compilation” č. 4-12! a máme jediné video! z poslední Pohody z května 2003. naleznete na mých  DVDs nebo ve “video”. 
2003-2000
                 (Praha 4 Háje)
U RAKA
Tak to byl můj začátek v roce 2000...v malé herně s malým tanečním parketem, ale byl jsem šťastný, že jsem zde začal. Disco se tu konaly už od 80 let a chodili tam i mý  rodiče se sousedy-přáteli z baráku - s rodiči mých kamarádů:) Hraní mi tu domluvila barmanka Jarmiš (spolužačka ze základky). Hrál tu přede mnou dlouhou dobu DJ  K.U.B.A. a desítky djs:) Poznal jsem zde hafo skvělých lidí. Odehrál jsem Vám tu přes 170 večerů a hrál do ledna 2003. Desítky užasných večerů...došlo k velké změně  rekonstrukci na jaře 2002.. a z téměř pajzliku:-) se stal pěkný čistý bar s novým prostředím i vybavením. Hrál jsem tu ke konci s DJ Demonem kterého jsem zde zaučil a  který hraní po mě převzal. Diskotéky však zde později zanikly a stala se z Raka pouze herna bez disco a to nejen díky novému majiteli ale stížnostem v sídlišti na  hluk...vzpomínka na barmana Pištu který není od roku 2001 mezi námi... Rak bylo moje první disco místo a nezapomenu:) na Vás a super večery především..rekord hraní tu  jednou padnul do neuvěřitelných 11 hodin dopoledne :-)))) Vaše hlasy pindy kecy srandy v archívu na mých CDs “The water compilation” č.1-12! Jakýkoliv video archiv k  dispozici nemám :-(
2013-2000 REFERENCE
2005 Toulcův dvůr (Praha 10) /Svatba/  2005 Stonx (Praha 1)  2005 Bowling bar BBBC (Praha 4 Háje) /Naděžda Krupská, DJ Cvach, DJ Martez/  2005 Hudební klub Kačer (Praha 4 Michle) /Těžkej Pokondr revival, Maturitní ples/  2005 Stopiv (Praha 10)  2004 Club Lisboa (Praha 7) 2004 Club Sofia (Praha 4) 2004 KD Opatov (Praha 4)  2004 Bowling bar BBBC (Praha 4 Háje) 2004 Hudební klub Kačer (Praha 4 Michle) 2003 Sport bar Blankyt (Praha 1)  2003 Kravín (Srbín)  2003 Tropico (Praha 7) 2003 Zanzibar (Jílové u Děčína)  2003 Hudební klub Kačer (Praha 4 Michle) 2003 Pohoda (Praha 4 Háje) 2003 Vinárna u Raka (Praha 4 Háje)  2002 Parník Zlatá Praha /Holki/  2002 Hudební klub Kačer (Praha 4 Michle) 2002 Pohoda (Praha 4 Háje) 2002 Vinárna u Raka (Praha 4 Háje)  2001 Dětský den (Mělník)  2001 Vinárna u Raka (Praha 4 Háje)  2001 Pohoda (Praha 4 Háje) 2000 Vinárna u Raka (Praha 4 Háje) 
2014 Grand Cru (Praha 3) 2014 Zephyr Pub & Club (Praha 1)  2014 Midnight Diamond club (Praha 2) 2013 Disco club Diamond (Praha 4 Háje) 2012 Music club Zaragoza (Praha 4 Michle)  2012 Partybus (Česká republika) /Lunetic/  2012 Disco club Diamond (Praha 4 Háje) 2011 Music club Zaragoza (Praha 4 Michle)  2011 Partybus (Česká republika) /Michal David/  2011 Disco club Diamond (Praha 4 Háje) 2011 Lucerna (Kladno) 2011 Cabaret Michell (Praha 1) 2010 Insomnia (Praha 4 Háje) 2010 Bowling bar BBBC (Praha 4 Háje) 2010 Partybus (Česká republika) 2009 Celnice (Praha 1) 2009 Bowling bar BBBC (Praha 4 Háje) /Pavel Novotný, Petr Zvěřina, Duo Style/  2008 Club Anubis (Praha 3) 2008 Music club Vertigo (Žaclér u Trutnova) /Petr Muk, Verona/  2008 Bowling bar BBBC (Praha 4 Háje) /Michal David, Mr.Popelino, Duo Style/  2007 Disco club Diamond (Praha 4 Háje) /Pity - Vyvolení/  2007 Bowling bar BBBC (Praha 4 Háje) /Verona, Leoš Mareš, L.Vondráčková/  2007 KD Novodvorská (Praha 4) /Maturitní ples/  2007 Hudební klub Kačer (Praha 4 Michle) /Ernesto - Superstar/  2006 Dogs Bollocks (Praha 2) 2006 Stopiv (Praha 10)  2006 Music club Legenda (Praha 2) 2006 Hudební klub Kačer (Praha 4 Michle) 2006 Bowling bar BBBC (Praha 4 Háje) /DJ Henrieta/  2005 Club 99 (Kralupy nad Vltavou)  2005 Club Exit (Praha 3) /Roman Buťa/ 
©  2014::::::::::::::::: DJ Crayfish´s official sites ::::::::::::::: Czech Republic :::::::::::::: djcrayfish@seznam.cz ::::::::::: Created by DJ Crayfish :::::
                 (Praha 1)
Za 14 let jsem hrál pravidelněji v centru Prahy - pouze v Legendě. Nyní se můžeme vídat zde kousek od Staromáku od listopadu 2014 v Zephyr pub & club. Pěkné  prostředí, super zvuk, přijatelné ceny, nato že se jedná o vnitřní centrum. Spousta akcí pod taktovkou super DJ Serfaře, který mi zde nabídl hrát a můžete zde nejčastěji  zažít velké akce právě s ním. Oslavili jsme zde silvestra 2014, ovšem byl to poslední večer, který jsem Vám hrál.. ze zdravotních důvodů jsem musel nutně hraní ukončit. 
http://www.discohits.cz MIDNIGHT
                 (Praha 2)
Nově zrekonstruovaný club Midnight Diamond nebo chcete-li bývalá Prdel či Ateliér se pomalu rozjíždí nově od listopadu 2014 a můžeme se zde pravidelně vídat. Skvělý  zvuk, fajn prostředí, milá obsluha, no co víc si přát? Začíná se zde rozjíždět spousta akcí, určitě nepřehlédněte! Sledujte facebook!  V horní části podniku dochází stále  ještě k velké rekonstrukci a máte se na co těšit, bude to super :)  
2014