KAČER/KD OPATOV
RELEASED 25.9.2004 TÉMA SLAVÍME DVACÍTKU SPECIAL GUEST MOTÝL DEDICATED MEGIE
2004 Září KAČER/LISBOA/SOFIA
RELEASED 13.8.2004 TÉMA SPECIAL TRIP TO 80s SPECIAL GUEST BROUK DEDICATED MEENYMU
2004 Srpen KAČER
RELEASED 27.2.2004 TÉMA KAČER LIVE 2004 vol.1 SPECIAL GUEST TÁTA DJe DEDICATED EJTYPYMU
2004 únor POHODA
RELEASED 23.8.2003 TÉMA LOUČENÍ S POHODOU SPECIAL GUEST RENATKA DEDICATED LIDUŠCE
2003 Srpen RAK/POHODA/KAČER
RELEASED 7.2.2003 TÉMA HITS 2002-2003 SPECIAL GUEST EJTYPY DEDICATED OLÍ
2003 únor RAK/POHODA
RELEASED 11.10.2002 TÉMA NET ANKETY & CHARTS SPECIAL GUEST ŽIRAFA DEDICATED ŽIRAFĚ
2002 Říjen RAK/POHODA
RELEASED 18.5.2002 TÉMA BEST HITS ON RAK ´02 SPECIAL GUEST FAJR DEDICATED 150.HRANÍ
2002 Květen RAK/POHODA
RELEASED 23.2.2002 TÉMA 90.LÉTA SPECIAL GUEST ŽIRAFA DEDICATED VEČERNÍČKOVI
2002 Únor RAK
RELEASED 18.1.2002 TÉMA BEST OF TWC 1-4 SPECIAL GUEST MACEK DEDICATED DEMONOVI
2002 Leden RAK
RELEASED 11.12.2001 TÉMA BEST HITS 2.POLOLETÍ ´01 SPECIAL GUEST STEJDA DJe DEDICATED ROK HRANÍ + 100.HRANÍ
2001 Prosinec RAK
RELEASED 3.8.2001 TÉMA BEST HITS 1.POLOLETÍ ´01 SPECIAL GUEST MÁMA DJe DEDICATED KOALE
2001 Srpen RAK
RELEASED 18.5.2001 TÉMA NEJŽÁDANĚJŠÍ HITY u RAKA SPECIAL GUEST JARMIŠ DEDICATED 50.HRANÍ na RAKOVI
2001 Květen RAK
RELEASED 17.2.2001 TÉMA BEST HITS 2000 SPECIAL GUEST SRNKA DEDICATED FAJROVI
2001 Únor TWC 1 TWC 2 TWC 3 TWC 4 TWC 5 TWC 6 TWC 7 TWC 8 TWC 10 TWC 12 TWC 16 TWC 19 TWC 20
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
PREVIEWS
Když to dneska slyším, tak se fakt řežu :) Už v 90.letech sem si uváděl hitparádu “do zdi” : uvádění, časomíra, znělka, jingly, připravena řada kazet, nastavené na místo  začátku songu :) a jel sem jak motorová myš :) Škoda, že jsem se nechytil tehdy nabídky moderování v rádiu, ale byl jsem ještě hodně mladej :) a později se mi zas do  toho už nechtělo :D V roce 1998 už vznikla první kazeta, která obsahovala nej pecky té doby, které jsem uváděl. Vymýšlel si různé srandy, reklamy a tahal do toho  spolužáky ze střední, kamarády a sousedy po baráku :-)) a byl pak šťastnej, že to ty lidi všichni měli a poslouchali to. CDčka se u nás tak nějak pořádně prodávaly, co si  vzpomínám tak kolem roku 1993 (popron) ale tehdy stálo jedno třeba i 600! v době kdy byly poloviční vejplaty než teď.. Od poloviny 90.let jsem si konečně začal CDčka  kupovat a v 2 pol. 90s se rozjel masiv CDs alb, výběrů a tuny singlů. V roce 2000 už mi šrotovala myšlenka něco takového udělat na CD a povedlo se, byl to malej zázrak.  Určitě mi k tomu pomohli Fajr a Demon, jak to vytvořit technicky z pc na CD, atd.. ještě byl problém s mezerama mezi tracky. No a já odstartoval hraní na disco, tak došlo  už pak k rychlé realizaci. Krátké, jednoduché zdravice a sranda kolem toho, reklamy a pecky, které jste si uváděli již vy, známí, nejbližší poprvé na placce :) 
TWC 2 byl už posun také k projevům lidí přímo z mé první diskotéky “U raka”.  Zprvu uvádění venku před disco, aby to šlo lépe stříhat a udělat podkresy, ale také  jednotlivé live vstupy z disco. Novinkou byly také vložené vtípky, pokračovaly mé praštěné reklamy, krátké střihové mixy, které tenkrát frčely třeba na rádiu Zlatá Praha, ale  vše sem si dělal po svém. Tenkrát sem to počítal a na CD bylo již kolem 50 lidí.. CD také více propagovalo disco u Raka a chodili jste čím dál víc, prostě to úžasně žilo...  Do podniku a malého baru u Raka, se vešlo pouze jen kolem 60 pařmenů.
Poprvé dokonce 2CD! Opět disco u Raka live! Tenkrát sem dělal na “trojce” snad měsíc, vyřádil jsem se i na obalu, tehdá ještě v pouze obyčejným wordu, takže to dneska  vypadá jak vypadá, ale tehdy to bylo pěkný :) ještě tam byly černobílé dvojlisty a snažil sem se udělat dokonce snad 10 stránkovej buklet. Bylo to hrozně nákladný, protože  jsem neměl tiskárnu. Na CD se projevili poprvé také mý rodiče. A šlo čistě u uvádění pecek, na CD 1 moje nej pecky 1.pololetí 2001, na CD 2 už další Vaše oblíbené hity.  Už mi začínalo více šibat a chtěl jsem ještě větší srandu, tak perličkou je určitě prolog Srnky uvádějící první místo, super jsou taky kixy z natáčení, jako vždy :-) 
Na TWC 4, která vyšla ke konci roku 2001, byly lidi čistě “od Raka”, ale už jsem hrál od konce léta na Pohodě, stejně jako na CD 1-3 nechyběly jako zpestření malé dítka,  dokonce 3 letá Terezka, která bohužel už není mezi námi a odešla na začátku roku 2011:(( ale také snad 4 letý Štefánek, syn Lenky a barmana Pišty, který už tady s náma  bohužel taky není a máme ho aspoň na památku na předchozí TWC 3. Jako bonus, až na Chrudimsko, sem jel nahrát mého strejdu a část rodiny a byla to velká sranda :)  Novinkou byl také PC multimedia, kdy jsem naskenoval do PC všechny mé fotky, kompletní archiv fotek z disco u Raka, které vlastně byly jen ode mě a tenkrát ještě  nebyly digitální foťáky, takže vyvolávání, scan a jiné šílenosti kolem toho :-) CD vyšlo k roku mého hraní a vyšlo to neuvěřitelné na kulatou stovku :-) 
Zprávy, reklamy, bejkárny, nové songy, mixy a tentokrát sestřihy toho nejlepšího z projevů na CD 1-4 byla TWC 5. 
6.vodní měla novej nápad. Šlo o výpravu do let 90tých, kdy jste v rozhovorech komentovali pohled na hudbu této doby, tentokrát nově už také lidi z mé druhé disco  “Pohoda” a když to dneska slyším, bylo to fakt povedené. Opět zde byly bonusy do PC jako multimédia, komplet fotogalerie, hitparády, přehled předchozích CDs a také  nově videoklipy, které jsem převedl ze všech mých CDs kde byly jako bonusy na CD singlech apod. ..to ještě žádné youtube nebylo a málo kdo měl internet, konkrétně já  až právě od této doby, od února 2002 a předtím jsem chodil na net k sousedovi Fajrovi o 4 patra vejš a měl z toho velkou radost :-))) protože to bylo to na hodiny, než sem  proštudoval hudební novinky apod. Ihned jsem však začal dělat na mých internetových stránkách. 
Jaro 2002 přineslo další live CD, opět z disco “U raka” a “Pohoda” Nejlepší projevy a největší sranda byla vždycky U Marcely, Koaly, Haní, Srnky...to sem se nasmál vždy  nejvíce, pochopitelně mistr Ejtypy, který svůj vtipný šarm roznesl hluboce do následujících TWCs. Úvod jsme okořenili s Fajrem, trochu parodie na pořad z TV “Rande” a  šlo vlastně čistě o pokračování a stylu po TWC 4, kterou tenkrát zahltila na CD 7 nová vlna mých nejoblíbenějších návštěvníku tentokrát z Pohody. 
8čka byla 2CD a opět lidi z Raka,Pohody. Mělo to opět téma, tentkrát jsme krom “mletí hoven” zapojili trochu i internetové dění. Frčely již mé stránky, tenkrát návštěvnost  byla skvělá. Tahounem byly nové fotky, stále ještě pouze vyvolávané, spestřoval jsem to anketama, kde jste hlasovali o nej tanečníka, tanečnici Pohody, nej aktuální pecky  apod. a vznikly také popré profily hvězd z disco, osobní dotazníky, kontakty, galerie, vzkazníky atd.. tenkrát neexistoval facebook, tak jste to ocenili... a právě to jsme  úváděli jako výsledky ve vstupech. Vymyslel jsem si praštěnou reklamu natáčenou v metru se Srnkou, opět tu byly vtipy a zapojil jsem poprvé do vstupů i humor televizní a  rádiovej.. Mrázek ústřední, Tele tele, Rodinka atd. Novej pořad “básnické střevo” a nejskvělejší projev jednoznačně byl u Dany alias Předkožky :-)) Žirafy atd., ale jasně, že  Vás bylo víc, byla to opět prdel :- ) Skvělá památka na disco POHODA. 
Jubilejní desítka opět Rak, Pohoda live a tentokrát už i nově Kačer! Takovej návrat ke skladbě a stylu TWC 7 a jednoznačně CD obohatilo hodně srandy Ejtypyho ve  spousty vstupech a stal se tak mým spolukomentátorem našich šíleností :-) TWC 10 byla poslední obsahující lidi z disco “U raka”, který jsem již opustil a přenechal  nástupci DJ Demonovi. To byl počátek roku 2003 a i když se stále fotilo foťákem z roku “nebreč” začly se objevovat konečně první digitály :-) 
Léto 2003, hodně vstupů také mimo disco třeba z hospody nebo z vlaku, kdy jsme jeli z disco z Jílového u Děčína, sranda s Maskotem Edou, s kterým jsem cestoval  jednou po Praze:-) opět vtipy, Mrázek ustředna, Tele tele, Renata Kajdžas... spousta humoru a srandy ze vstupů pouze z disco Pohoda, protože Pohoda skončila a měnila  se již pouze v hernu, byla to tedy taková rozlučka s Pohádkou. Zavítali jsem také do Tropica, Kravína, Blankytu, Zanzibaru, ale v podstatě jsme se následující rok od léta  03 do léta 04 vídali již pouze v Kačeru. TWC 12 byla nejen rozlučkou, ale volnou jízdou a songy jsme si vybírali tentokrát přímo vy dle okamžitého nápadu :-) 
16tku obohatil především svojí srandou Pepíček Meeny. Natáčeli jsme v lednu 2004. Vrátili jsme k pořadu “básnické střevo” které vytunila “Sámoška”. Opět vtípky,  zajímavou raritkou bylo “zpátky do minulosti” Crayfish s dědou ve svých 8 letech :) CD obsahovalo i vstup mýho tatíka, kterýho sem tajně nahrával, kdy vypravuje tak  trochu drsné story, ovšem v maximálním humor stylu, kdy jedno oko nezůstalo suché :-) Na CD také Izer a jeho Nemocnice nebo Petr Rychlý se svými žertíky. Novinkou  byly také nové jingly, kdy sem tehdá zavřel Večernici “do studia” a trápil jí tam, aby namluvila různé předěly :-)  
Léto 2004, disco Kačer a Lisboa a totální skvělá výprava do let 80tých. Opět zde tatík se svými perličkami. K 80tým letům jistě patřilo i slunce seno a opět perfektní Vaše  názory a vzpomínky a vše okolo 80s, bez pořadů a ptákovin a skvělá bilance vzpomínek na tuto dobu, kdy jsme řešili nejen hudbu ale vše co nás napadlo okolo 80s. 
Slavili jsme jubilejní 20cítku. Skvělé vstupy z disco Kačer a tentokrát i KD Opatov. Jako bonus druhé CD s mým megamixem toho nejlepšího 2000-2004. Zase plno srandy  a volnější jízda. Vtipy, různé srandy z internetu, Kajdžas, Tele tele, naše Film party, Slunce seno 3 atd.. a uzavřeli jsme tak naší první disco dekádu 4 let, těsně předtím,  než přišlo nové BBBC. Zapojili sme opět filmografii, básnické střeva a tentokrát poprvé začla i caruso show aneb “Crayfish hledá superstar” :-)  
2001 Únor
NOVĚJŠÍ TWC (2009-2005)
CD 1
CD 2
CD 1
CD 2
LIVE DISCO CDS 2004-2001 INTERVIEWS & NAŠE POŘADY & PARODIE
©  2014::::::::::::::::: DJ Crayfish´s official sites ::::::::::::::: Czech Republic :::::::::::::: djcrayfish@seznam.cz ::::::::::: Created by DJ Crayfish :::::